Rekrutacja uczniów
Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Godowie

Zebranie rodziców

Dyrektor ZSP w Godowie informuje, że 5 marca 2019r. o godz. 16.30 odbędzie się zebranie rodziców przyszłych uczniów klasy I. Zebranie odbędzie się w Szkole Podstawowej w sali nr 2.Zapraszamy.

Rekrutacja


Rekrutacja odbywa się według kryteriów postępowania rekrutacyjnego przyjęcia kandydatów do klas pierwszych w roku szkolnmym 2019/2020. Szczegółowe informacje w załącznikach poniżej.
Pliki do pobrania
Zarządzenie Wójta Gminy Godów z dnia 15 stycznia 2019 roku w sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2019/2020 do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Godów oraz terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do klas I szkół poodstawowych prowadzonych przez Gminę Godów na rok szkolny 2019/2020 Kliknij!

Kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym przy przyjęciu kandydatów zamieszkałych poza obwodem do publicznej szkoły podstawowej prowadzonej przez Gminę Godów oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów. Kliknij!

Kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym do klas pierwszych szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020 dla których Gmina Godów jest organem prowadzącym Kliknij!

Zgłoszenie ucznia zamieszkałego w obwodzie szkoły do klasy I szkoły podstawowej. Kliknij!

Wniosek o przjęcie ucznia do I klasy szkoły podstawowej. Kliknij!© 2010 Szkoła Podstawowa w Godowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt Krzysztof Barabas|Wykonanie ComSolution Usługi Informatyczne